У Львові судять проросійського бойовика з Донбасу: відео

У Галицькому районному суді Львова судять луганця Дмитра Вішнікіна, який на початку війни перейшов на сторону бойовиків. Потім утік до Москви на заробітки, але, зрештою, вирішив повернутися на територію, яка підконтрольна Україні.

Затриманий заявив, що у бойових діях участі не брав і не зовсім розуміє, що відбувається.

Читайте також: Що планують у день виборів президента України бойовики Донбасу

«Я поняття не маю, хто там росіяни. Там у всіх одна форма», – сказав Вішнікін.

Адвокат Віктор Чевгуз також підтверджує легенду Вішнікіна. Що цікаво, адвокат свого часу був захисником Надії Савченко та навіть російського контрактника Віктора Агєєва, якого взяли у полон українці.

За статтею про створення терористичної організації Дмитру Вішнікіну «світить» від 8 до 15 років позбавлення волі.
Дмитро Вішнікін

Наступне засідання у справі Вішнікіна призначили на 13 травня. До остаточного вироку, за словами захисників, залишилось декілька слухань.

Що відомо про Дмитра Вішнікіна?На сайті «Миротворець» чоловік зазначений як командир батальйону «міліції» окупованої Луганщини. Там прослужив чотири місяці та втік до Москви на заробітки. Згодом вирішив повернутись вже та не на окуповану територію. На блокпості його й затримали українські силовики. Тепер Вішнікін переконує, що він не сепаратист, а у військову частину бойовиків потрапив випадково.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Нашелся виновный в самом позорном конфузе за всю историю «Оскара»Нашелся виновный в самом позорном конфузе за всю историю «Оскара»

Ответственность за скандальный конфуз, произошедший в ходе церемонии награжденияпремии «Оскар», взяла на себя Международная аудиторско-консалтинговая компания.

Игорь Мазепа: Игра на понижение или Почему не стоит шутить с МВФИгорь Мазепа: Игра на понижение или Почему не стоит шутить с МВФ

Наше правительство в отношениях с МВФ пытается играть ту же роль, что Трейд-Коммодити сыграло в скандале с Минобороны. Но вряд ли чиновники МВФ готовы играть в такие игры.