У Раді хочуть істотно збільшити штрафи за розпивання алкоголю у громадських місцях

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, прийняття якого істотно посилить штрафні санкції за порушення антиалкогольного та антитютюнового законодавства. Про це йдеться в законопроекті №7490, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відповідно до документа, пропонується збільшити штрафні санкції за порушення антиалкогольного та антитютюнового законодавства в 2-20 разів.

На думку народного депутата Володимира Мисика, щоб побороти недугу національного масштабу потрібно посилити покарання за порушення правил продажу і вживання алкоголю, а також тютюнових виробів.

Наприклад, мінімальний штраф за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в публічних місцях, транспорті, скверах і парках може вирости з 17 до 340 гривень.

Водночас, відповідно до законопроекту, торгівля пивом і сигаретами з рук «подорожчає» з 850 до 1700 гривень. Крім того, збільшиться максимальний штраф з 1700 до 3400 гривень за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила поправку до проекту закону про реінтеграцію Донбасу щодо розриву дипломатичних відносин з Росією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Арестованы двое участников «разборок» со стрельбой в Киеве (ВИДЕО)Арестованы двое участников «разборок» со стрельбой в Киеве (ВИДЕО)

Святошинский районный суд Киева избрал меру пресечения в виде содержания под стражей для двух участников перестрелки, произошедшей на частном предприятии вечером 4 ноября между группой лиц, которые представлялись активистами «Самообороны Майдана» и участниками антитеррористической операции

«Им это не нужно», — луганчанка назвала причину, почему в «ЛНР» не хотят окончания войны на Донбассе«Им это не нужно», — луганчанка назвала причину, почему в «ЛНР» не хотят окончания войны на Донбассе

При том, что большинство жителей оккупированного Луганска сейчас живут за чертой бедности, часть людей после 2014 года смогли не просто значительно улучшить свое материальное положение, а стать весьма зажиточными.