У творця смертельного газу «Новачок» – рак останньої стадії

У хіміка Віла Мірзаянова, який є одним з творців хімічної зброї «Новачок», виявлено рак простати останньої стадії.

Про це хімік повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами Мірзаянова, наразі він проходить болюче лікування, через яке йому дуже важко писати в соціальних мережах та давати інтерв’ю.

«Почали лікувати гормональною терапією, заснованої на тому, що гормони перешкоджають доступу тестостерону до ракових клітин і тим самим позбавляючи їх необхідного джерела енергії. В результаті (в ідеалі) ракові клітини гинуть до 5-відсоткового рівня, з чим, як мені пояснив доктор Гольдфарб, люди живуть від 15 до 25 років. Теж в ідеалі», – написав вчений.

Мірзаянов зазначив, що наразі йому задають багато питань стосовно виступу у Радбезі ООН постпреда РФ Василя Небензи, який заявив, що «Новачок» не розробляли, не виготовляли і взагалі сам термін придуманий перебіжчиками з Росії, до яких вчений себе і відніс.

Як повідомлялося, поліція Великої Британії дійшла до висновку, що замах на життя екс-полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії був вчинений двома групами з Росії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

У Зеленського заявили про запуск програми «Соціальний ліфт»У Зеленського заявили про запуск програми «Соціальний ліфт»

Команда Президента України Володимира Зеленського оголосила про запуск проекту «Соціальний ліфт», метою якого стало об’єднання фахівців для позитивних змін і комплексного розвитку країни.