НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

У Зеленського заявили про запуск програми «Соціальний ліфт»

Команда Президента України Володимира Зеленського оголосила про запуск проекту «Соціальний ліфт», метою якого стало об’єднання фахівців для позитивних змін і комплексного розвитку країни.

Про це повідомляється на сторінці команди Зеленського.

«Ми запускаємо beta-версію проекту LIFT. Наша мета: цим проектом об’єднати кваліфікованих фахівців та інновації, забезпечити позитивні зміни в країні та її комплексне соціально-економічний і культурний розвиток», – йдеться у повідомленні.

Автори повідомлення запевнили, що приєднатися до проекту може «абсолютно кожен» і запевнили, що залучили «кращі рекрутингові компанії і фахівців, які ретельно стежитимуть за процесом відбору.

Окремо в заяві зазначено, що «LIFT, як інноваційна платформа, допоможе знайти вакансію, стати спеціалістом та працювати на зміну країни; розповісти ідею, що вирішить складні питання або буде корисною для країни; презентувати продукт, що принесе позитивні зміни на державному рівні».

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський взяв участь у Форумі інновацій, що проходив у Києві, і зазначив, що викликів сьогодні багато і країні є над чим працювати у сфері технологій.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *