У Зеленського заявили про запуск програми «Соціальний ліфт»

Команда Президента України Володимира Зеленського оголосила про запуск проекту «Соціальний ліфт», метою якого стало об’єднання фахівців для позитивних змін і комплексного розвитку країни.

Про це повідомляється на сторінці команди Зеленського.

«Ми запускаємо beta-версію проекту LIFT. Наша мета: цим проектом об’єднати кваліфікованих фахівців та інновації, забезпечити позитивні зміни в країні та її комплексне соціально-економічний і культурний розвиток», – йдеться у повідомленні.

Автори повідомлення запевнили, що приєднатися до проекту може «абсолютно кожен» і запевнили, що залучили «кращі рекрутингові компанії і фахівців, які ретельно стежитимуть за процесом відбору.

Окремо в заяві зазначено, що «LIFT, як інноваційна платформа, допоможе знайти вакансію, стати спеціалістом та працювати на зміну країни; розповісти ідею, що вирішить складні питання або буде корисною для країни; презентувати продукт, що принесе позитивні зміни на державному рівні».

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський взяв участь у Форумі інновацій, що проходив у Києві, і зазначив, що викликів сьогодні багато і країні є над чим працювати у сфері технологій.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Порошенко подписал закон, которым юридические лица обязаны указывать конечного выгодополучателяПорошенко подписал закон, которым юридические лица обязаны указывать конечного выгодополучателя

Президент Петр Порошенко подписал закон, одобряющий срок подачи юридическими лицами государственному регистратору сведений о конечном выгодополучателе (бенефициарном владельце) до 25 сентября.