«Українська рада бізнесу» підписала меморандум зі «Слугою народу»

«Українська рада бізнесу», до складу якої входить 75 бізнес-асоціацій, підписала меморандум про співпрацю з політичною партією «Слуга народу».

Про це повідомили в прес-службі «Української ради бізнесу».

У документі визначили ключові завдання з проведення податкової реформи та модернізації держави.

Окрім іншого, меморандум між бізнесом та партією включає бюджетної реформи, реформи в економічній політиці та фінансовому секторі, енергетиці, а також створення політичних інститутів.

«Ми спрямуємо зусилля на розбудову таких відносин із бізнесом, щоб це було вигідно і державі, і бізнесу. Підписавши Декларацію про наміри ми зробили перший крок для нашої подальшої співпраці. Ми прекрасно розуміємо, що бізнесу жити непросто» – заявив глава партії Дмитро Разумков під час підписання меморандуму.

Як повідомили в «Українській раді бізнесу», подібний документ організація підписала з партією «Голос».

Раніше повідомлялося, що за 3 місяці в Україну зайшло понад 5 млрд доларів іноземних інвестицій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Серед адвокатів Романа Насірова – юристи, які обслуговували Грановського та АдамовськогоСеред адвокатів Романа Насірова – юристи, які обслуговували Грановського та Адамовського

Протягом 3-5 березня журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» зафіксували в команді захисту відстороненого голови ДФС Романа Насірова щонайменше двох представників юридичної компанії FCLEX.

Порошенко и Кононенко выгодно продали Кузню Тигипко: названа ценаПорошенко и Кононенко выгодно продали Кузню Тигипко: названа цена

Инвестиционный фонд Прайм Эссетс Кэпитал экс-президента Петра Порошенко продал свой пакет акций завода Кузня на Рыбальском за 235,8 млн долларов, а фонд ВИК депутата Игоря Кононенко получил 64,2 млн долларов.