«Укроборонпром» запідозрили у фінансових махінаціях

Волонтерський проект Informnapalm викрив підозрілого інвестора пов’язаного з нардепом від «Народного фронту» Сергієм Пашинським держконцерну «Укроборонпром».

«13 листопада «Укроборонпром» повідомив про залучення 150 млн доларів інвестицій від американської компанії Oriole Capital Group на серійне виготовлення літаків Ан-74 в Харкові. В Інтернеті дуже мало інформації про цю компанію, а перші новини про неї з’являються тільки у новинах пов’язаних з інвестиціями саме у харківський завод. При цьому компанія зі схожою назвою – Oriole Capital Group LLC – була зареєстрована 28 червня 2017-го в юрисдикції штату Делавер – американський офшор», – повідомляють активісти проекту.

Крім того, наголошується: в мережі є сайт компанії з подібною назвою, домен якого було зареєстровано 16 травня 2017 року, а один з ключових параметрів для роботи ресурсу був запущений «за день публікації новини «Укроборонпромом» – 12-го листопада».

«Виникає підозра, що за кілька днів до появи новини про інвестиції від компанії Oriole Capital Group в українських ЗМІ, швидко підготували сайт-візитівку та наповнили його відповідним контентом. Однак там не згадано жодних імен керівників чи працівників, але вказано адресу компанії, за якою можна також знайти тисячі інших компаній. Отже, мова йде про віртуальну адресу (або ж просто поштову скриньку) для реєстрації офшорних компаній«, – резюмують активісти.

Як відомо, «Укроборонпром» звільнив директора держпідприємства Львівський державний авіаційно-ремонтний завод Олександра Кравчука за багаторазові фінансові порушення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Экс-советник Кремля может занять ведущий пост в ЕБРР, — СМИЭкс-советник Кремля может занять ведущий пост в ЕБРР, — СМИ

Новым главным экономистом Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) станет бывший советник российского правительства, а сейчас критик политики лидера РФ Владимира Путина и профессор экономики парижской Школы политических наук Сергей Гуриев Об этом пишет Bloomberg,

Неадекватный россиянин поплатился за истерику на борту самолета: пилоты спят, мы все умремНеадекватный россиянин поплатился за истерику на борту самолета: пилоты спят, мы все умрем

Происшествие произошло на самолете, который следовал рейсом Москва-Симферополь. Пассажир выкрикивал фразы о смерти, спящих пилотах и посеял панику в салоне.