В Івано-Франківську депутат прикував себе кайданками у кабінеті міського голови

Депутат Івано-Франківської міської ради від БПП Андріан Волгін прикував себе кайданками до батареї у кабінеті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. 
 
Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook.
 

Зробив це Волгін задля того, аби вирішити питання про підготовку позову до суду щодо розірвання договору оренди земельної ділянки поблизу міського озера в Івано-Франківську, яку нині забудовує фірма народного депутата Юрія Солов’я (фракція «Блок Петра Порошенка»).
 
«20 липня на сесії я попереджав, що перекрию дорогу. З заявою довелось почекати , аби зібрати документи ( якщо б їх хтось збирав ) і так можна безкінечно продовжувати .
 
Реакція міського голови Руслана Марцинківа на протест наразі невідома. Мораль: якщо депутат не може добитися справедливості то простій людині взагалі не реально !!! Питання – ви згідні жити в таких умовах? Я не згідний», – зазначив Волгін на своїй сторінці у соцмережі.
 
Депутат нагадав, що земельну ділянку біля озера виділяли для зведення паркінгу, натомість на тому місці будують житловий будинок.
 
Волгін запевняє, що готовий сидіти тут кілька днів і спати на підлозі, допоки його вимог не задовільнять.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Испанцы построят солнечные электростанции в Кировоградской областиИспанцы построят солнечные электростанции в Кировоградской области

Испанская группа GRUPO EIGRA объявила о своих намерениях инвестировать в альтернативную энергетику на территории Кировоградской области.

Ученые выяснили, сколько лиц может запомнить человекУченые выяснили, сколько лиц может запомнить человек

Человек способен распознать до 5000 лиц, выяснили психологи из Йоркского университета. Результаты исследования были опубликованы в журнале Proceedings of the Royal Society B.