В Україні сталася гучна відставка, розгоряється скандал навколо Порошенка

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, якого напередодні відсторонили від виконання обов’язків голови правління, озвучив ймовірну причину свого “усунення”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні Аласанія повідомив, що йому невідомі причини його відставки:

“Наглядова Рада (на засідання якої ми прийшли з річним звітом, але його не слухали) достроково припинила контракт голови правління. У порядку денному питання не було. За поданням “з голосу” Козака і поправкою Панича – поставили на голосування, зробили голосування “закритим і таємним” і проголосували”.

Після цього Зураб Аласанія повідомив, що причиною такого рішення стало ігнорування “UA:Перший” заходів, на яких виступав президент Петро Порошенко.

“Хоч би не палилися так відкрито”, – коментує Аласанія.

В Україні сталася гучна відставка, розгоряється скандал навколо Порошенка

Зазначимо, вчора ЗМІ повідомляли, що голова правління Національної суспільної  телерадіокомпанії України Зураб Аласанія працюватиме головою правління “UA: Суспільне” ще два тижні.

В Україні сталася гучна відставка, розгоряється скандал навколо Порошенка

Як повідомлялося раніше, між двома кандидатами на пост президента – Петром Порошенком і керівником студії «Квартал 95» Володимиром Зеленським розгорається скандал. Напередодні представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко назвала Зеленського російським пропагандистом.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відреагував на слова президента України Петра Порошенка про «холодному світі» з Росією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Уже по 29: гривна продолжила катастрофическое падениеУже по 29: гривна продолжила катастрофическое падение

Курс доллара не перестает расти: 17 января на межбанковских валютных торгах он поднялся еще на 7,5 копеек, и достиг 28,71-28,73 грн./$, сообщил UBR.ua начальник управления дилинговых операций Райффайзен банка Аваль Юрий Гриненко.