В Україні в таборах проживає понад 100 тисяч ромів

В Україні знаходяться понад 3,1 тисяч місць, в яких проживає понад ніж 100 тис. ромів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Глава Нацполіції Сергій Князєв під час зустрічі із послами та дипломатами країн G7 заявив, що 100 тисяч ромів проживає саме в таборах, на шість з яких було скоєно напади.

«У цьому році до поліції надійшло шість повідомлень щодо нападу на такі поселення: три – у Києві, два – Львівська область, одне – у Тернопільській», – повідомив Князєв.

За словами Князєва, за фактами нападів на ромів поліція зареєструвала дев`ять кримінальних проваджень, 4 з яких за статтею – хуліганство, три – за порушення рівноправності громадян, одне – за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, ще одне – за фактом умисного вбивства.

Також Князєв заявив, що всі напади на ромів є однотипними і пов’язані із нападами на табори  групами радикальної молоді.

Князєв додав, що метою правопорушників було публічне знищення таборів та збурення соціальної напруги в державі.

При цьому, усі напади були добре спланованими та організованим, а ще відомо, що до них причетні громадські організації, які називають себе захисниками правопорядку, незаконно наділивши себе функціями забезпечення публічної безпеки.

Нагадаємо, в ніч на 24 червня у Львові стався напад на табір ромів, у результаті якого одна особа загинула, та ще четверо поранені. Пізніше поліція повідомила, що група зловмисників в основному складалася з неповнолітніх.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post