В Україні заборонили «закриті пляжі»

Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

Про це повідомляє Укрінформ

Зазначається, що законопроєкт підтримали 314 народних депутатів за мінімально необхідних 226. 

Як наголошується в пояснювальній записці, закон передбачає внесення змін до Водного і Земельного кодексів України, Кодексу про адміністративні правопорушення, Закон "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закон "Про місцеві державні адміністрації".

Зокрема, зміни до Водного кодексу передбачають доповнення ст. 47 становищем, що забороняє обмеження загального водокористування у зв'язку з наданням прибережних захисних смуг (пляжних зон) у користування юридичним або фізичним особам.

Нагадаємо, раніше вісім київських пляжів отримали міжнародну відзнаку "Блакитний прапор".

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Рост безналичных расчетов приблизит Украину к ведущим стандартам — НБУРост безналичных расчетов приблизит Украину к ведущим стандартам — НБУ

Нацбанк поддерживает проект постановления Кабмина Украины “Об утверждении требований к субъектам хозяйствования относительно приема электронных платежных средств в оплату за проданные ими товары (предоставленные услуги)”.