Вакарчук розповів про умови вступу «Голосу» в майбутню коаліцію

Партія «Голос» готова об’єднуватися в коаліцію з тими політичними силами, які відповідають чітким умовам.

Про це заявив лідер партії Святослав Вакарчук у коментарі 24 каналу.

За його словами, коаліція має формуватися на основі коаліційної угоди.

«Коаліційна угода має формуватися після того, як ми перевіримо в кого які червоні лінії», – заявив лідер партії «Голос».

За словами Вакарчука, чіткими червоними лініями є: рух України в Європу, ЄС і НАТО; чіткий принцип – закон один для всіх і невідворотність покарання; економіка без олігархів і спуск депутатів з неба на землю.

«Якщо ми по цих питаннях знаходимо спільну мову, то з тими партіями ми готові сідати і домовлятися», – пояснив лідер «Голосу».

Він також додав, що зараз з п’яти партій, які потенційно проходять у Верховну Раду, одна абсолютно відпадає, тому що вона декларує цінності, які є несумісними з партією «Голос».Як повідомлялося раніше, за даними ЦВК, партія «Слуга народу», яка лідирує в багатомандатному окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради, може отримати всі потрібні для більшості в парламенті 226 мандатів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Госсек США едет в Киев для поддержки — СМИГоссек США едет в Киев для поддержки — СМИ

Государственный секретарь США Джон Керри 6 февраля приедет в Украину с визитом  Об этом сообщает Associated Press со ссылкой на источники в правительстве США, передает «РБК-Украина».

В Европарламенте положительно оценивают реформы по децентрализации УкраиныВ Европарламенте положительно оценивают реформы по децентрализации Украины

Депутаты Европейского парламента положительно оценивают изменения в Конституцию Украины в части децентрализации власти, предложенные президентом Петром Порошенко.