Вакарчук заговорив про участь у президентських виборах

Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук не виключив своєї участі в президентських виборах у 2019 році.

Таку заяву Вакарчук зробив під час зустрічі з українською діаспорою у Нью-Йорку, повідомила журналістка Юлія Городецька на Facebook.

«Вакарчук поки не підтверджує, що піде в президенти. Але і не спростовує. Реагує словами: «Ну, хто вам сказав, що я туди збираюся». Зараз він навчається у Стенфордському університеті, а до того був, як ви пам’ятаєте, Єль», – написала журналістка.

Лідер групи «Океан Ельзи» у США проведе осінній семестр в Стенфордському університеті, де одночасно виступить і в ролі лектора, і в ролі студента.

Раніше з’являлася інформація про те, що Вакарчук може балотуватися в президенти України на виборах у 2019 році.

Нагадаємо, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук закликав українців відстоювати демократичні цінності, щоб не допустити встановлення у державі авторитаризму та тиранії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Двадцать процентов бензина А-95 в Украине не соответствуют нормативам — исследованиеДвадцать процентов бензина А-95 в Украине не соответствуют нормативам — исследование

С начала года Украина живет без стандарта Евро 4 – соответствующее решение записано в Техническом регламенте к автомобильным бензинам и дизельному топливу, который Кабмин утвердил еще 1 августа 2013-го.

Украла, сбежала, замела следы. Главбух компании явила пример «ограбления по-бухгалтерски»Украла, сбежала, замела следы. Главбух компании явила пример «ограбления по-бухгалтерски»

За семь лет главбух ООО «Марко Фарм ЛТД» умыкнула у «родной» фирмы 11,6 млн гривен и однажды просто не вышла на работу… Теперь у ее работодателей – серьезные проблемы не только с расследованием, но и