Вартість борщового набору в 2019 році зросте на 20% – експерт

У середньому ціни на продукти у 2019 році в Україні зростуть від 9% до 25%. Найбільше подорожчають овочі. Вартість борщового набору зросте на 20%.

Таку думку висловив директор української Асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко, передає УНН.

«Лідерами у подорожчанні будуть овочі. Впродовж цього року вони додадуть у ціні близько на відсотків 20, а деякі й 25%. При цьому будуть великі коливання цін в залежності від місяця. Відтак і вартість борщового набору зросте на 20%. Ціна капусти, моркви, буряка і цибулі зросте на 20%, а картопля можливо навіть на 25%», – зазначив він.

Дорошенко додав, що ціни на деякі овочі зростатимуть меншими темпами. Оскільки вже в березні запрацюють теплиці, а також вплине і те, що збільшиться доля турецьких продуктів на українських прилавках.

Нагадаємо, у Києві зросли тарифи на холодну воду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Лидером партии «Блок Петра Порошенко «Солидарность» стал Виталий КличкоЛидером партии «Блок Петра Порошенко «Солидарность» стал Виталий Кличко

Съезд делегатов партии «Блок Петра Порошенко «Солидарность» избрал руководителем политической силы бывшего лидера партии «УДАР», мэра Киева Виталия Кличко.

Фарион оскорбила русскоязычных украинцевФарион оскорбила русскоязычных украинцев

Бывший народный депутат от фракции «Свобода» Ирина Фарион оскорбила русскоязычных граждан Украины Скандальное заявление Фарион сделала в эфире ток-шоу «Противоположный Взгляд LIVE».