Велика війна: названо три країни, які може атакувати армія Путіна

У протистоянні з НАТО Росія може атакувати країни Балтії.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

Експерт, зокрема, відзначив, що Росія не буде воювати проти країн НАТО, але є виключення:

«З одного боку, всі розуміють, що Росія сама не вступить у війну проти НАТО. Хоча можна зробити застереження, що вона може вступити у війну проти держав Балтії (Литви, Латвії та Естонії, – НП), адже Кремль переконаний у тому, що НАТО не заступиться за Прибалтику».

Крім того, в рамках військової доктрини Росії існує загроза великої війни на території України:

«Що важливо знати в українських реаліях? Ця доктрина напряму є загрозою для нас. Коли Росія веде боротьбу проти Заходу й, зокрема, проти Сполучених Штатів, то завжди обирає шлях дій на території третіх країн. Тобто це протиборство відбувається не безпосередньо між Росією та США, а у вигляді впливу на такі країни, як Сирія та інші. В тому числі й Україна», – підкреслив Бадрак.

Повний текст інтерв’ю читайте на НАРОДНІЙ ПРАВДІ найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

«Газпром» и Грузия обсудили вопрос транзита газа«Газпром» и Грузия обсудили вопрос транзита газа

Председатель правления компании "Газпром" Алексей Миллер провел встречу в Милане с вице-премьером, министром энергетики и природных ресурсов Грузии Кахабером Каладзе, передает УНН со ссылкой на пресс-службу "Газпрома".  "На встрече было продолжено рассмотрение вопросов транзита российского

Представители Поместных Православных Церквей – Митрополит Онуфрий возглавляет истинную ЦерковьПредставители Поместных Православных Церквей – Митрополит Онуфрий возглавляет истинную Церковь

В Киево-Печерской лавре идут торжества в честь Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Онуфрия — дня ангела, 5-летия интронизации на кафедре Киевских Митрополитов и 75-летия.