Відмінності між Зеленським та Порошенком, коаліція та Медведчук: виклики парламентських виборів

Про парламентські вибори 2019, про підкуп виборців, роль Медведчука, можливу контрольовану більшість Зеленського та формування коаліції в ефірі ток-шоу «Політична анатомія» спілкувалися Олег Рибачук, Олексій Гарань, Сергій Гайдай та Віктор Андрусів.

Контрольованість Ради Зеленським

Екс-голова Секретаріату президента Віктора Ющенка Олег Рибачук: Це буде карма Януковича. Якщо ти забираєш все на себе, то тобі нема на кого показувати пальцем. В Україні тобі буде кінець, тому що відповідальність нема на кого перекласти. Якщо у Віктора Ющенка була Юлія Тимошенко, то у Віктора Януковича Микола Азаров. Брати всю відповідальність – це прокляття.

Цікаво! Детально проект 24 каналу про програми партій

Олексій Гарань: У Зеленського можуть бути і можливості і ризики. Тобто, з одного боку, якщо буде стабільний уряд. Якщо до наступних виборів не відбувається ніяких різких криз та драматичних ситуацій, то в цей час можна проводити реформи і навіть непопулярні. Тобто, над тобою не висить примара наступних виборів. З іншого боку, є ризики монополізації влади.


Олег Рибачук

Роль Медведчука

Політтехнолог Сергій Гайдай: Я більш-менш розумію, для чого Медведчук з’явився. Він з’явився для того, щоб завести у другий тур президентських виборів кандидата від колишніх «регіоналів», якого Петро Олексійович повинен був «побити».

Гайдай: От фішка, яка була на президентських виборах, пам’ятаєте? Порошенко і Путін. Це ж просто заготовка була на другий тур. Чому? Тому що там де Путін, повинен бути не Зеленський. Там повинен бути Бойко як мінімум.

Сергій Гайдай

Рибачук: І вони мріяли про це.

Гайдай: Мріяли. Але не відмовилися. Тому що Зеленський не пасує. Якщо ти «наркоман» і «маріонетка Коломойського», то зовсім якось до Путіна приліпити тебе важко. Але ж ви розумієте, що за цим стояв Медведчук?

Відео: хто такий Медведчук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Словенская парамилитарная группировка похвалилась бойцами, воевавшими в УкраинеСловенская парамилитарная группировка похвалилась бойцами, воевавшими в Украине

Среди членов словенской парамилитарной группировки «Штирская гвардия» есть люди с опытом боевых действий в различных частях мира, в частности в Украине.

Возвращение блудного «легитимного»: адвокат Януковича анонсировал приезд своего подзащитного в УкраинуВозвращение блудного «легитимного»: адвокат Януковича анонсировал приезд своего подзащитного в Украину

Адвокат беглого президента Виктора Януковича сделал громкое заявление о его возвращении на Родину. Как стало известно, Виталий Сердюк, представляющий интересы бывшего президента Украины Виктора Януковича, бежавшего из страны в связи с событиями 2013-2014 года, рассказал