Відомий росіянин напророчив РФ страшні речі після Путіна

Відомий російський режисер Юрій Мамін, який нещодавно емігрував до США, заявив, що наслідком правління президента РФ Володимира Путіна є “оглуплена, отруєна країна”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Радіо Свобода.

За словами режисера, після Бориса Єльцина, який зловживав алкоголем та відрізнявся епатажною поведінкою, Володимир Путін став для росіян новою надією.

“Ми розраховували на те, що ним керує здоровий глузд, а потім з’ясувалося, що його немає, є тільки одне користолюбство, бажання бідної людини з підворіття нахапати якомога більше для своєї компанії. Так воно і вийшло. Ось ці люди встановили свої порядки, абсолютно розбестили країну”, – поділився думками режисер.

Мамін додав, що прості росіяни ненавидять владу, але більшість хотіла б помінятися з ними місцями.

“Путін піде рано чи пізно, а що буде з цією оглупленою, отруєною країною, яка була колись найбільш читаючою, а стала однією з найбільш неосвічених? Я викладаю в протягом 10 років, і мене жахає невігластво студентів”, – розповів режисер.

Нагадаємо, раніше ми писали, що генсек НАТО Йенс Столтенберг розповів, як буде реалізовуватися додатковий «пакет заходів з безпеки по Чорному морю» НАТО. Однак в Росії побачили в цьому приховану загрозу для свого президента Володимира Путіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Британцы отметят юбилей известного родстера новой модельюБританцы отметят юбилей известного родстера новой моделью

Английская компания Caterham Cars в честь 60-летнего юбилея классического спортивного родстера Caterham Seven разработала спецверсию, которая получила название Seven SuperSprint.

Женщина-стрелок батальона «Донбасс»: «У меня всегда была при себе граната Ф1, чтобы живой не взяли»Женщина-стрелок батальона «Донбасс»: «У меня всегда была при себе граната Ф1, чтобы живой не взяли»

Мария считает, что украинских военных под Иловайском сдали. Винничанка Мария Ветер почти пять месяцев воевала на Донбассе и на днях вернулась домой, пишут "Факты".