Відомий український патріот поставив ультиматум Володимиру Зеленському

Відомий український патріот поставив ультиматум Володимиру ЗеленськомуУ відомого українського патріота Валентина Манько увірвався терпець: «Знову звертаюсь до пана Зеленського і цього разу без жартів, бо це вже не жарти, а прямі погрози з вашого штабу.

Манько d

Володимире, даємо добу на те, що би ти прокоментував і зробив заяву, щодо вашого ставлення до активістів і ветеранів. Та, що це за погрози з вашого штабу. Ми також вміємо погрожувати і не тільки погрожувати… не буде відповіді, то ви не лишаєте вибору! Час пішов!»

Останньою краплею став цей пост Андрія Портнова, який активно підтримує Володимира Зеленського.

Манько d
Джерело — Антикор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

"Бомба замедленного действия". Эксперт — о механизме списания долгов Украины"Бомба замедленного действия". Эксперт — о механизме списания долгов Украины

В одном из положений Соглашения о реструктуризации государственного долга Украины заложен механизм компенсации кредиторов — так называемый инструмент восстановления стоимости.

В ОБСЕ поприветствовали новые договоренности по ДонбассуВ ОБСЕ поприветствовали новые договоренности по Донбассу

Председатель ОБСЕ Мирослав Лайчак и генеральный секретарь организации Томас Гремингер приветствуют новые договоренности о перемирии на востоке Украины, сообщила пресс-служба ОБСЕ.