Відразу після прочухана від Кличка комунальники ідеально розчистили Київ від снігу, – блогер

Отримавши прочухана від Кличка, комунальні служби за одну ніч ідеально прибрали Київ від снігу.

Про це заявила блогер і політичний експерт Світлана Кушнір на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Про снігопади, мера і мотивацію. Вранці вчорашнього дня я якось рано стартанула — о 7:20, сипало, але не критично. А ось вечір… Ех, як би його пом’якше… Поїздка була ще та, плюс корки. Київ накрило сніговою ковдрою. Моя дочка сказала, що йти можна тільки з закритими очима, бо сипало безбожно, хльосткими поривами», — написала Світлана.

За її словами, снігоприбиральна техніка в місті працювала. Як доказ, блогер показала вечірнє фото моста Патона з технікою, що проїжджає.

«Ось як фізично розчистити дорогу, де тягучка? Ці хлопці на грейдерах, в помаранчевих і жовтих жилетках — НЕ Кінг Конги ж, розкидати машини не можуть. І ось знайомий каже, що бачив, як повний комплект снігоприбиральної техніки стояв в пробці десь в районі Шулявки. Дивилася на все це сніжна пишність — буксуючих на підйомах, дріфтуючих на проїжджій частині… Водій крекче поруч: ніколи такого не було, ніколи такого не було…», — поділилася блогер.

Вона також зазначила, що вночі ситуація з прибиранням міста сильно змінилася.

«А потім поверталася з Лівого берега, по проспекту, той же міст Патона. На годиннику 02:00, дороги, як ніби тут і снігу не було. До асфальту зіскребли, посипали сумішшю. От не знаю, як нашого двірника звуть, того, що з Печерського ЖЕКу, але спасибі йому — відкинув весь сніг, тротуари чисті, по Бойчука проїхався маленький такий трактор, теж пішохідну частину змів», — розповіла Світлана Кушнір.

За її словами, Кличко особисто виписав прочухана комунальникам, і тому сніг стали прибирати краще.

«Тут мені кажуть, що пізно увечері, коли ми всі мордувати з цим снігом, мер столиці жорстко поговорив з комунальниками. А я от думаю, ну звідки такий чарівний пендель прилетів, що через 3-4 години я їхала по чистій дорозі. Ось воно як у нас працює. Тому що комунальні служби раптом за ніч так розходилися працювати, що дійсно змогли практично ідеально прибрати Київ від снігу», — підкреслила блогер.

Вона також подякувала комунальним службам, яким довелося працювати в непростих умовах.

«М — це не тільки #мерКличко, це ще і М — мотивація. І, звичайно, спасибі комунальним службам. Все-таки снігопад дійсно був дуже потужним. І тільки злагодженою роботою і великими зусиллями досягли результатів. Ну і відео вам, від ще одного френда, який бачив, як ці загони чистили дороги. Ну краса ж!», — написала Світлана Кушнір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Татьяна Смиян: как корректно оформить покупку квартиры на рынке вторичной недвижимости?Татьяна Смиян: как корректно оформить покупку квартиры на рынке вторичной недвижимости?

Прежде чем заключать договор купли-продажи квартиры на рынке вторичной недвижимости, необходимо удостоверится в безопасности проводимой сделки и реальности достижения правовых последствий.

Собаки за рулем становятся похожи на хозяевСобаки за рулем становятся похожи на хозяев

Собаки способны отражать эмоции своих хозяев и перенимать черты их характера. Некоторые даже внешне выглядят совершенно по-человечески и умело имитируют действия своих двуногих друзей.