Вони будуть прокляті, – Лукашенко про розмови щодо поділу Білорусі

Незалежні білоруси дають потужну відповідь кожному, хто зазіхне на цілісність їхньої країни. Усі розмови про можливий поділ чи об’єднання Білорусі є безпідставними.

Білорусь неможливо поділити чи знищити, наголосив білоруський президент Олександр Лукашенко під час щорічного послання до народу і парламенту, пише «Інтерфакс».

Читайте також: У Москві вирішили, що російську мову в Білорусі треба захищати

Він наголосив, що його країну неможливо зруйнувати, тому що в ній вже живе покоління незалежних білорусів.

Той, хто сьогодні наважиться знищити Білорусь – президент, уряд чи ще хто – вони будуть прокляті нашим білоруським народом,
– сказав Лукашенко.

Президент Білорусі зазначив, що зараз багато «балаканини» про те, що Білорусь «кудись включать, поділять і інше». Однак це неможливо, оскільки громадяни народилися у вільній і незалежній країні.

«А хто посміє зробити це силою — вони отримають потужну відповідь від нашого народу, перш за все від тих, хто народився в суверенній і незалежній Білорусі», – додав він.

Росія і Білорусь мають намір створити Союзну державу – пов’язані із цим розмови ширяться все активніше. При цьому у Кремлі переконують, що у поглибленні спорідненості Москви та Мінська жодних сумнівів немає.

Що відбувається між Росією та Білоруссю?У той час, як у Росії час від час згадують можливе об’єднання країн, Олександр Лукашенко все заперечує. Президент Білорусі називає такі розмови «дурними і притягнутими за вуха». Голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін оголосив про завершення підготовки проекту Концепції зближення законодавств Росії та Білорусі. Там заявляють, що цей крок є необхідною умовою для активізації економічного співробітництва в межах Союзної держави. Зі свого боку, президент Росії Володимир Путін схвалив військову доктрину Союзної держави, до якої входять РФ і Білорусь. При цьому в Кремлі заявили, що можливе об’єднання Росії та Білорусі наразі не обговорюється. Хоча Олександр Лукашенко все ж побоюється, що Росія поглине Білорусь. Мало не в кожній своїй заяві наголошує, що, як і раніше, підтримує ідею створення союзної держави з Російською Федерацією. Але головна умова – обидві країни повинні бути у рівнозначними у правах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Я на 99% решил пройти тренерские курсы — ВоронинЯ на 99% решил пройти тренерские курсы — Воронин

Бывший игрок сборной Украины Андрей Воронин подтвердил  информацию о том, что он завершил карьеру футболиста «Это соответствует действительности», — сказал Андрей Воронин в интервью MatchDay.