Вєсті Кремля. Слівкі: Хто замінить Путіна. Пиня подарував «Гріх» Папі Римському

У підсумковому випуску програми «Вєсті Кремля. Слівкі» за 6 липня – канадський прем’єр Джастін Трюдо сів у крісло Володимира Путіна на саміті G20. Тепер всі задумались, що ж може означати такий жест політика. Володимир Путін хотів здивувати Папу Римського «великим русским кинематографом» і подарував фільм «Гріх».

Також у випуску:

Шоколадка для Пині.

Фантастичні царі Росії.

Міністерство сміттєоборони.

Потьомківська аврора.

Лебединий реп автопрому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Проблема подвійних стандартів в Україні. Хто спекулює на темі війни?Проблема подвійних стандартів в Україні. Хто спекулює на темі війни?

Майже рік Україна перебуває в передвиборчій агонії. І це при тому, що офіційно президентська виборча кампанія стартувала 31 грудня минулого року. Серед головних обіцянок – закінчення війни на Донбасі. Звикла до популізму українська аудиторія сприймає

Огонь и ярость: избранное из скандальной книги о Дональде ТрампеОгонь и ярость: избранное из скандальной книги о Дональде Трампе

Книга журналиста Майкла Вулффа «Fire and Fury» («Огонь и ярость»), основанная на более чем 200 интервью с окружением американского президента, была обречена стать сенсацией.