Xiaomi готує багато сюрпризів під новим брендом Redmi

Перша половина 2019 року видалась дуже успішною для бренду компанії Xiaomi Redmi. По-перше, компанія виокремила Redmi в самостійний бренд. По-друге, китайці встигли випустити кілька цікавих продуктів, зокрема дуже популярний флагман Redmi K20 Pro.

При цьому глава Redmi Лю Вейбінг обіцяє ще більш сюрпризів у другій половині року. Про це він написав у китайській соціальній мережі Weibo.

До теми:  Xiaomi представила бюджетний смартфон Redmi 7A за 85 доларів

За його словами, його компанія готує на друге півріччя ще багато сюрпризів для кожного клієнта. Тож можна чекати не тільки нові смартфони, але і розширення асортименту розумних рішень для будинку.

Що за новинки готує Redmi, поки сказати складно.

Раніше топ-менеджер натякнув, що вже до кінця цього року вийде смартфон Redmi з підтримкою 5G. Враховуючи напрямок цього бренду можна очікувати, що він буде дешевший за аналоги.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В НАТО приняли резолюцию солидарности с УкраинойВ НАТО приняли резолюцию солидарности с Украиной

Комитеты Парламентской ассамблеи НАТО в полном объеме приняли резолюцию о солидарности с Украиной, с учетом всех правок и протестов украинской делегации.

Забастовка Бельгии обошлась экономике почти в миллиардЗабастовка Бельгии обошлась экономике почти в миллиард

Масштабный страйк, который прошел в Бельгии в среду, 13 февраля, уже нанес экономике страны ущерб, который оценили в 929 миллионов евро, сообщает flandersnews.be.

Артем Сытник: стремление к счастью, двойные стандарты и старые схемыАртем Сытник: стремление к счастью, двойные стандарты и старые схемы

В Декларации Независимости США великим мыслителем Томасом Джефферсоном была заложена интересная формула прав человека: «жизнь, свобода и стремление к счастью».