Xiaomi готує багато сюрпризів під новим брендом Redmi

Перша половина 2019 року видалась дуже успішною для бренду компанії Xiaomi Redmi. По-перше, компанія виокремила Redmi в самостійний бренд. По-друге, китайці встигли випустити кілька цікавих продуктів, зокрема дуже популярний флагман Redmi K20 Pro.

При цьому глава Redmi Лю Вейбінг обіцяє ще більш сюрпризів у другій половині року. Про це він написав у китайській соціальній мережі Weibo.

До теми:  Xiaomi представила бюджетний смартфон Redmi 7A за 85 доларів

За його словами, його компанія готує на друге півріччя ще багато сюрпризів для кожного клієнта. Тож можна чекати не тільки нові смартфони, але і розширення асортименту розумних рішень для будинку.

Що за новинки готує Redmi, поки сказати складно.

Раніше топ-менеджер натякнув, що вже до кінця цього року вийде смартфон Redmi з підтримкою 5G. Враховуючи напрямок цього бренду можна очікувати, що він буде дешевший за аналоги.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В Еврозоне хотят создать общее министерство финансовВ Еврозоне хотят создать общее министерство финансов

Главы центральных банков ФРГ и Франции Йенс Вайдман и Виллерой де Гало заявляют о необходимости создания общеевропейского министерства финансов.

В Киеве злоумышленник поджег не то авто, которое ему «заказали»В Киеве злоумышленник поджег не то авто, которое ему «заказали»

В Киеве злоумышленник поджег автомобиль «на заказ», правда перепутал машину. Мужчина подложил под авто фейерверк и зажег его.

Тодоренко показала отличный способ расслабиться во время беременностиТодоренко показала отличный способ расслабиться во время беременности

View this post on Instagram Сегодня заплыв был всего на 500 метров , но даже эта небольшая дистанция дает очень много энергии !!!) Уже несколько месяцев почти каждый день я плаваю в бассейне.