Xiaomi випустила пральну манишку зі штучним інтелектом

Китайський виробник Xiaomi представив нову пральну машину, що має назву Yunmi Internet Washing and Drying Machine. Машина також отримала функцію сушки.

Як запевнив виробник, машина дуже швидко може висушити випрану білизну — речі повністю висихають всього за 45 хвилин, причому вони не залишаються пом’ятими чи деформованими.

Читайте також:  Xiaomi представила свою найдешевшу телеприставку – Mi Box 4 SE

Новинка оснащена енергоефективним американським двигуном, який дає змогу здійснювати віджимання з частотою 1400 обертів за хвилину.

Штучний інтелект. Пральна машинка оснащена технологією штучного інтелекту VioBrain. Також техніку можна синхронізувати з девайсом за допомогою спеціального додатку та керувати машинкою віддалено.

Новинка працює на базі ШІ

Характеристики. Пральна машина може випрати за раз до 10 кг білизни, а також висушити 6 кг одягу. Також пристрій оснащений новою конденсаційною системою сушки гарячим повітрям, а білизна сушиться при постійному нагріванні з прокруткою барабана.

Ціна. Yunmi Internet Washing and Drying Machine коштує 3 299 юанів (9 600 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Самые важные цифры и цитаты пятницы, 27 маяСамые важные цифры и цитаты пятницы, 27 мая

Самые важные цифры и цитаты пятницы, 27 мая: Число грабежей и краж в Киеве выросло на 60-80% Крупные и средние предприятия Украины сократили убытки в 6,6 раза США выделят $5,6 млн на продвижение украинского экспорта

Фігурантку «газової справи», яку видала Чорногорія, відправили під домашній арештФігурантку «газової справи», яку видала Чорногорія, відправили під домашній арешт

До підозрюваної у «газовій справі» Ірини Мусієнко рішенням суду застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час доби.

Скасування параду – сирий крок задля електорату Зеленського, – СолонтайСкасування параду – сирий крок задля електорату Зеленського, – Солонтай

Скасувавши цьогорічний парад до Дня Незалежності, Зеленський оголосив про новий формат святкування, однак не уточнив, яким він буде.