Xiaomi випустила пральну манишку зі штучним інтелектом

Китайський виробник Xiaomi представив нову пральну машину, що має назву Yunmi Internet Washing and Drying Machine. Машина також отримала функцію сушки.

Як запевнив виробник, машина дуже швидко може висушити випрану білизну — речі повністю висихають всього за 45 хвилин, причому вони не залишаються пом’ятими чи деформованими.

Читайте також:  Xiaomi представила свою найдешевшу телеприставку – Mi Box 4 SE

Новинка оснащена енергоефективним американським двигуном, який дає змогу здійснювати віджимання з частотою 1400 обертів за хвилину.

Штучний інтелект. Пральна машинка оснащена технологією штучного інтелекту VioBrain. Також техніку можна синхронізувати з девайсом за допомогою спеціального додатку та керувати машинкою віддалено.

Новинка працює на базі ШІ

Характеристики. Пральна машина може випрати за раз до 10 кг білизни, а також висушити 6 кг одягу. Також пристрій оснащений новою конденсаційною системою сушки гарячим повітрям, а білизна сушиться при постійному нагріванні з прокруткою барабана.

Ціна. Yunmi Internet Washing and Drying Machine коштує 3 299 юанів (9 600 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Корпорация Microsoft выпустит новый браузерКорпорация Microsoft выпустит новый браузер

Портал Wired со ссылкой на собственные анонимные источники сообщил, что новая версия операционной системы от Microsoft Windows 10, ожидаемая в ближайшее время, будет сопровождаться предустановленным браузером, который заменит Internet Explorer.

Порошенко поручил МИД подать в Международный суд ООН иск против РоссииПорошенко поручил МИД подать в Международный суд ООН иск против России

Президент Украины Петр Порошенко поручил Министерству иностранных дел подать иск против России в Международный суд ООН в Гааге, сообщает пресс-служба главы государства.