Хорватський футболіст виправдався за свій вигук «Слава Україні!»: Це була подяка за підтримку

Захисник футбольної збірної Хорватії Домагой Віда висловив жаль, що його вигук «Слава Україні» у відеозверненні після перемоги над збірною Росії у чветьфіналі Чемпіонаті світу розтлумачили як політичне послання.

Про це йдеться у заяві Віди на сайті Хорватського футбольного союзу.

«Це було не політичне послання, а просто подяка за підтримку з боку України, де ми багато років грали. Ми не хотіли нікого образити. У мене багато друзів і в Україні, і в Росії, і я пишаюся цією дружбою. Мені подобається російська гостинність на ЧС, і я щиро сподіваюся, що це послання не буде розтлумачене інакше, ніж просто вираження подяки нашим друзям в Україні за їхню підтримку – не в грі з Росією, а під час усього чемпіонату», – заявив футболіст.

Водночас Хорватський футбольний союз попередив футболіста й помічника тренера збірної Хорватії Огнена Вукоєвича про неприпустимість політичних послань під час ЧС-2018.

Нагадаємо, після перемоги над Росією Віда разом з Вукоєвичем кричали «Слава Україні» і присвятили свою перемогу «Динамо» Київ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Оболонский суд продолжает рассматривать дело о госизмене Януковича. ТрансляцияОболонский суд продолжает рассматривать дело о госизмене Януковича. Трансляция

Янукович был избран президентом Украины в 2010 году. 22 февраля 2014 года, после трех месяцев протестов на Майдане, Верховная Рада признала его самоустранившимся от должности и не выполняющим свои обязанности, после чего были объявлены новые президентские выборы.