НАКАНУНЕ

Новостное Интернет-издание

By

Як прожити на 20 років довше: медики дали поради

Британські вчені з Університетського Коледжу Лондона дійшли висновку, що людина може продовжити своє життя на 20 років, якщо дотримуватиметься спеціальної схеми харчування.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Вісті PRO”.

Дослідники у лабораторії протестували різноманітні дієти, які вважаються здоровими. Для експериментів фахівці обрали мух дрозофілів та мишей, чиї гени найбільш подібні до людських. Вдалося встановити, що зменшення кількості продуктів споживання на 40% продовжує життя тварин на третину. Якщо перевести це на “людську мову”, то вийде до 20 років. А спорт у сукупності з правильним раціоном харчування може запобігти появі таких захворювань, як рак та серцева недостатність.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені з Міннесотського університету в США встановили, що довготривалий перегляд телевізора збільшує імовірність виникнення венозного тромба. У межах дослідження протягом 24 років науковці спостерігали за станом здоров’я 15 тисяч американців. 

Нагадаємо, що вчені провели дослідження щодо факторів, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох бокалів вина, незначна зайва вага, щоденні фізичні навантаження та заняття своїм хоббі. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *