З травня по червень в турецькій Анталії померли 13 українців

З травня по червень в турецькій Анталії померли 13 українців

 У період з травня по червень включно в регіоні, за який відповідає консульство України в Анталії, зафіксовано 13 випадків смертей громадян України.

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу повідомив Консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко.

«З травня по червень ми маємо 13 померлих громадян України. Загалом це літні люди, які приїхали сюди на відпочинок і не розрахували впливу кліматичних умов на стан їхнього здоров’я. Перша з причин – серцеві напади, також є кілька літніх людей, які зайшли в море і втопилися, є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали медичних різноманітних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїздив кров чистити і онкохворі були», — розповів дипломат.

За його словами, більшість проблем, з якими стикаються наші громадяни, які приїздять на відпочинок, — це недотримання звичайних, загальних правил поведінки. Насамперед, те, що зловживання і вживання алкоголю взагалі з купанням в морі – несумісні речі.

«Є також декілька громадян України, які померли природною смертю, але за незрозумілих обставин. Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих», — додав Хоменко.

Як відомо, турецька Анталія – один із основних напрямків літнього відпочинку туристів з України. Наразі точних даних щодо кількості українців, які відвідали Туреччину як туристи цього року, немає. Вони будуть оприлюднені пізніше. За чотири місяці 2019 року туристичний потік з України до Туреччини зріс на 13,8%, як порівняти з аналогічним періодом 2018-го. Кілька років поспіль кількість туристів з України до Туреччини зростає. В минулому році це число становило 1,35 млн людей.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Вибухи на Шрі-Ланці: кількість жертв значно зросла, тривають затриманняВибухи на Шрі-Ланці: кількість жертв значно зросла, тривають затримання

Кількість людей, які загинули внаслідок серії вибухів, що в неділю, 21 квітня, прогриміли в католицьких храмах і готелях Шрі-Ланки, сягнула щонайменше 290 осіб, ще близько 500 людей отримали поранення різного ступеня важкості.

Екатерина Назимко: Как остановить отток мозгов из Украины?Екатерина Назимко: Как остановить отток мозгов из Украины?

Финансист Екатерина Назимко считает, что Украина стремительно теряет самое главное – свой человеческий капитал. В блоге на сайте Корреспондент Екатерина Назимко формулирует выход из сложившейся ситуации.

Неподалеку от Солнечной системы обнаружен совсем юный блуждающий коричневый карликНеподалеку от Солнечной системы обнаружен совсем юный блуждающий коричневый карлик

Астрофизики из США открыли недалеко от Солнечной системы новый блуждающий коричневый карлик WISEA J114724.10−204021.3 (или WISEA 1147 для краткости) — объект, который занимает промежуточное положение между звездами и планетами.