За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?

За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?За чутками, які почали ходити серед жителів Надвірної, місцеві мольфари, серед яких і відомі Орест Стафійчук, Марія Ткач, Могдалена Мочійовські та Юлія Гурляй прокляли мера.

Нібито до них одночасно звернулися кілька надвірнянців, діти яких поранилися на зробленому мером майданчику. Вони неодноразово зверталися до влади з проханням виправити ситуацію, але людські прохання залишились непочутими. Після кількох нещасних випадків один з батьків нібито звернувся до мольфарів з проханням, щоб ті прокляли Зеновія Андрійовича. 
Обурені місцеві жителі говорять, що пан Андрійович крав навіть у дітей, використовуючи дитячі майданчики для відмивання бюджетних коштів. Як зазначає Марія Ткач, мольфари не наважилися б проклясти безневинну людину, адже це великий гріх.За що місцеві Мольфари прокляли Андрійовича?

Решта мольфарів не підтвердили, але й не спростували цю інформацію. Більш детально коментувати вони відмовляються, проте один з них зазначив, якщо такі чутки ходять — то значить на те були причини. 
Серед варіантів як це можна було зробити, називають підкинуті іконки, які мер міг підібрати десь на вулиці, политу воском доріжку на шляху до його будинку або роботи. Марія Ткач розповідає, що такі методи можуть зачепити не тільки самого пана Зеновія, але його оточення.

Кажуть, що після прокляття Андрійович почав більше уваги приділяти захисним амулетам, а його всюди супроводжує екстрасенс. Люди схильні пов’язувати це з обрядом мольфарів.

Олена Стриж для sobesednik.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Военная мощь России на дне: российский журналист сообщил о поражении РФ, которое замалчивает Кремль и росТВВоенная мощь России на дне: российский журналист сообщил о поражении РФ, которое замалчивает Кремль и росТВ

Российская журналистка Юлия Латынина в статье для «Новой газеты» рассказывает о темной стороне противостояния с НАТО, которую замалчивает российская пропаганда.

Ариану Гранде обвинили в том, что она «прогнулась под террористов»Ариану Гранде обвинили в том, что она «прогнулась под террористов»

Американская певица Ариана Гранде, во время концерта которой на «Манчестер Арене» произошел теракт, отменила остаток своего европейского турне из-за трагедии.

«Когда увидел, меня 220 вольт ударило», — жена Таня изменяла Павлу Зиброву со студентом«Когда увидел, меня 220 вольт ударило», — жена Таня изменяла Павлу Зиброву со студентом

Украинский исполнитель Павел Зибров стал гостем программы «Кофе с перцем». Артист впервые со своей супругой Мариной отметили серебряную свадьбу.