Задзеркалля: дивовижний готель у Китаї у стилі казок про Алісу з Дивокраю

Дизайнери з архітектурного бюро Studio 10 втілили в життя фантазії про те, як би в реальності виглядали помешкання з відомих книжок Льюїса Керрола.

Творці незвичного дизайну готелю «Мрія і лабіринт» в китайському місті Гуйлінь зізнаються, що насправді надихались роботами відомого нідерландського графіка Мауріца Корнеліса Ешера.

Дивіться також: One Room Hotel: чим вражає крихітний готель з єдиним номером

В інтер’єрі готелю домінують смарагдово-зелений та ніжно-рожевий відтінки.

Проте не кольори тут справляють неймовірне враження, а дизайнерські рішення з «таємничим, нескінченним і неможливим простором», у якому заховано безліч оптичних ілюзій, пише designboom.

Оптичні ілюзії домінують у дизайні інтер’єру готелю

Чого лише вартують вигадливі геометричні сходи між поверхами та кімнатами. Хоча, піднімаючись ними, варто бути обережним, адже багато з них буквально ведуть в нікуди.

Деякі сходи в готелі ведуть «в нікуди»

У просторах «лабіринтних тематик» використовували глибокі відтінки зеленого, а кімнати-«мрії» оформлені у ніжній блідо-рожевій палітрі. У таких й справді могла б жити Аліса із Задзеркалля.

Дизайн кімнат готелю «Мрія і лабіринт» у Китаї

Дивіться також:

  • 7 січ
    2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Оксана Чепижко: Доступные кредиты: миф или вызовОксана Чепижко: Доступные кредиты: миф или вызов

На встречах с предпринимателями редко услышишь жалобы на отсутствие возможностей. Бизнесмены, а в последнее время среди них встречается много переселенцев, признаются – всегда рассчитывают лишь на свои силы.

В Киеве задержан житель столицы, угрожавший взорвать акционерное обществоВ Киеве задержан житель столицы, угрожавший взорвать акционерное общество

В столице мужчина грозился подорвать акционерное общество и был задержан Об этом СЛЕД.net.ua стало известно из сообщения «Магнолии ТВ»