Закупівлі для МВС: Нацполіція виявила шахрайство майже на 17 млн грн

Головне слідче управління Національної поліції розслідує кримінальне провадження за фактом шахрайства при закупівлі для потреб Міністерства внутрішніх справ пневмокаркасних надувних наметів і флісових та камуфляжних костюмів на загальну суму 16 873 589 гривень.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на судові матеріали.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2014 по травень 2015 року комітет із тендерних торгів МВС провів тендери і уклав договори на закупівлю наметів і костюмів на зазначену суму.

Контрагентами МВС за вказаними договорами були переможці тендерів ТОВ «Сильвер Строй», ТОВ «Прайм-Торг Компані», ТОВ «Астера Груп», ТОВ «Оскар-Т».

Встановлено, що підприємства-переможці «Сильвер Строй», «Прайм-Торг Компані», «Астера Груп» – не надали в МВС необхідних податкових документів, що підтверджують факт проведення цими підприємствами господарської діяльності.

Всі зазначені підприємства зареєстровані за однією адресою.

Відповідно до КВЕД, ці підприємства не мають відношення до пошиття одягу або виробництва наметів.

Зазначається, що наведені факти свідчать про можливу фіктивність трьох зазначених підприємств, а тому в діях зацікавлених осіб вбачаються ознаки кримінального злочину.

З метою повного, всебічного і неупередженого досудового розслідування, а також встановлення обставин, що мають істотне значення при розслідуванні цього кримінального провадження, виникла необхідність в залученні судових експертів, які мають спеціальні знання, шляхом доручення їм проведення судово-почеркознавчої експертизи.

Суд призначив таку експертизу.

Як повідомлялося раніше, Національна поліція України за 27 млн гривен придбала амуніцію «Робокоп» на 80% дорожче, ніж торік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

В оккупированном Крыму нашли труп 7-летного мальчика с ножевыми ранениямиВ оккупированном Крыму нашли труп 7-летного мальчика с ножевыми ранениями

В оккупированном Крыму нашли труп 7-летного мальчика с ножевыми ранениями 8 февраля в салоне автомобиля, припаркованного на улице Сельвинского в оккупированном Симферополе, было обнаружено тело 7-летнего мальчика с множественными колото-резаными ранениями в области живота и

СБУ ищет свидетелей того, как россияне сбили два вертолета под Славянском на Донбассе: появились подробностиСБУ ищет свидетелей того, как россияне сбили два вертолета под Славянском на Донбассе: появились подробности

​Служба безопасности Украины объявила поиск свидетелей событий, произошедших в начале российского вторжения на Донбасс в 2014 году, когда были сбиты два вертолета «Ми-8» и погибли бойцы украинской армии у горы Карачун на Донбассе.