Закупівлі для МВС: Нацполіція виявила шахрайство майже на 17 млн грн

Головне слідче управління Національної поліції розслідує кримінальне провадження за фактом шахрайства при закупівлі для потреб Міністерства внутрішніх справ пневмокаркасних надувних наметів і флісових та камуфляжних костюмів на загальну суму 16 873 589 гривень.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на судові матеріали.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з листопада 2014 по травень 2015 року комітет із тендерних торгів МВС провів тендери і уклав договори на закупівлю наметів і костюмів на зазначену суму.

Контрагентами МВС за вказаними договорами були переможці тендерів ТОВ «Сильвер Строй», ТОВ «Прайм-Торг Компані», ТОВ «Астера Груп», ТОВ «Оскар-Т».

Встановлено, що підприємства-переможці «Сильвер Строй», «Прайм-Торг Компані», «Астера Груп» – не надали в МВС необхідних податкових документів, що підтверджують факт проведення цими підприємствами господарської діяльності.

Всі зазначені підприємства зареєстровані за однією адресою.

Відповідно до КВЕД, ці підприємства не мають відношення до пошиття одягу або виробництва наметів.

Зазначається, що наведені факти свідчать про можливу фіктивність трьох зазначених підприємств, а тому в діях зацікавлених осіб вбачаються ознаки кримінального злочину.

З метою повного, всебічного і неупередженого досудового розслідування, а також встановлення обставин, що мають істотне значення при розслідуванні цього кримінального провадження, виникла необхідність в залученні судових експертів, які мають спеціальні знання, шляхом доручення їм проведення судово-почеркознавчої експертизи.

Суд призначив таку експертизу.

Як повідомлялося раніше, Національна поліція України за 27 млн гривен придбала амуніцію «Робокоп» на 80% дорожче, ніж торік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Росія заселила в окупований Крим вже 250 тисяч росіян, — нардепРосія заселила в окупований Крим вже 250 тисяч росіян, — нардеп

Росія звозить до окупованого Крим десятки тисяч росіян. Натомість для самих кримчан створюють нестерпні умови, щоб вони виїжджали з півострова.