Зареєстровано петицію про звільнення Артема Ситника

Зареєстровано петицію про звільнення Артема Ситника1 жовтня було опубліковано петицію до Президента України з проханням розглянути звільнення з посади директора НАБУ Артема Ситника.

Згідно тексту петиції автор просить Президента розглянути звільнення Ситника згідно та у порядку передбаченому ст.6 ЗУ «Про Національне антикорупційне бюро України».

Повний текст петиції.

Звільнити з посади директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника вимагає ситуація, створена безпосередньо керівником НАБУ.

Непрофесійна та егоцентрична постать Артема Ситника, діяльність якого призвела до розбалансування роботи антикорупційних відомств, викликала значне незадоволення в великої частини українських громадян.

Порушення НАБУ законодавства про антикорупційні органи, оперативно-розшукову діяльність, порушення прав і свобод громадян та створення загроз національній безпеці є підставами для порушення питання про зміну керівника НАБУ.

Директор НАБУ Артем Ситник має бути якнайшвидше звільнений з займаної посади в порядку, передбаченому ст.6 ЗУ «Про Національне антикорупційне бюро України».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Поветкин похвалил Кличко за победу над ДженнингсомПоветкин похвалил Кличко за победу над Дженнингсом

Бывший соперник Владимира Кличко россиянин Александр Поветкин прокомментировал недавнюю победу Владимира над американцем Брайантом Дженнингсом и выразил уважение обоим участникам поединка.

Самозванець Рубан: «падіння» невдалого вертолітника!Самозванець Рубан: «падіння» невдалого вертолітника!

В умовах проведення АТО наша держава змушена приймати допомогу від усіх, хто будь у який спосіб має змогу домовлятися з бойовиками щодо звільнення наших військовослужбовців.