Зеленський призначив нового начальника ГСУ СБУ: що відомо про Богдана Тиводара

Указом президента України Богдана Тиводара призначено начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний сайт президента, указом №480/2019 президент України Володимир Зеленський призначив Богдана Михайловича Тиводара начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Генерал-майор Тиводар розпочав військову службу в органах СБУ у 1996 році в закарпатському обласному управлінні. Він пройшов майже всі сходинки від посади слідчого до начальника відділення слідчого відділу.

3 27 листопада 2008 року по 3 липня 2009 року був начальником управління Служби безпеки України в Закарпатській області. Тиводар зарекомендував себе, як активний борець проти сепаратизму та екстремізму.

У 2014 році Тиводар обійняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України і перебував на цій посаді до теперішнього часу.

На посаді заступника начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Тиводар продовжував займатися справами, що порушувалися органами СБУ стосовно русинського та угорського сепаратизму на теренах Закарпаття.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України своїми указами звільнив трьох голів департаментів СБУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Земля в Крыму: суд открыл производство по иску к директору НАБУЗемля в Крыму: суд открыл производство по иску к директору НАБУ

Суд открыл производство по иску ООО "Юридическая компания "Студия права" к директору Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) Артему Сытнику о признании противоправным невнесения в декларации продажи земельного участка в Крыму.

Госдеп: сохранение транзита газа через Украину сдерживает российскую агрессиюГосдеп: сохранение транзита газа через Украину сдерживает российскую агрессию

Госдепартамент США считает сохранение транзита российского газа через территорию Украины "сдерживающим фактором против дальнейшей агрессии" со стороны России.