Зеленський вимагає покарати Клімкіна

Президент України Володимир Зеленський має намір притягти до дисциплінарної відповідальності міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Відповідне звернення від Зеленського надійшло прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, повідомляється на сайті президента України.

Таке рішення український лідер ухвалив після того, як МЗС не проінформувало президента про ноту РФ від 25 червня, що стосувалася звільнення українських моряків, та ноту-відповідь з боку України.

У свою чергу, глава Офісу президента Андрій Богдан зазначив, що, відповідно до 102-ї і 106-ї статей Конституції, президент відповідає за міжнародний напрям та визначає зовнішню політику України, а згідно з положенням про Міністерство закордонних справ, міністр закордонних справ зобов’язаний доповідати главі держави про події на зразок ноти МЗС РФ щодо 24 моряків.

Він також повідомив, що президент повторно спрямує до парламенту подання про звільнення міністра закордонних справ та інші кадрові питання.

Нагадаємо, Клімкін вирішив піти у відпустку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Коболєв очолив топ керівників держпідприємств із найвищою зарплатою – ЗМІКоболєв очолив топ керівників держпідприємств із найвищою зарплатою – ЗМІ

Глава НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв серед керівників державних підприємств отримує найвищу зарплату – більше 1 млн гривень у місяць.

Наталья Могилевская заступилась за Ким Кардашьян перед Олей ПоляковойНаталья Могилевская заступилась за Ким Кардашьян перед Олей Поляковой

Наталья Могилевская ответила Оле Поляковой на критику стиля Ким Кардашьян. Дискуссию в Instagram спровоцировали фото звезды в винтажном костюме от Jean Paul Gaultier.