Зростання трудової міграції не буде, але надходження від заробітчан збільшаться – НБУ

Кількість українських громадян, які працюють за кордоном, в цьому році залишиться на рівні 2018 року.

Про це на брифінгу розповів директор Депратамента монетарної політики НБУ Сергій Ніколайчук, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми не очікуємо збільшення трудової міграції. Надходження від заробітчан виростуть, але це пов’язано з ростом економіки країн, де працюють українці», – заявив він.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд констатував, що велика кількість українців змушені шукати роботу за кордоном, оскільки економічне зростання України занадто низьке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Генсек НАТО рассказал о «двойном подходе» в отношениях с РоссиейГенсек НАТО рассказал о «двойном подходе» в отношениях с Россией

НАТО планирует совмещать сдерживание России с поиском диалога. Об этом в интервью телеканалу CNN заявил генеральный секретарь альянса Йенс Столтенберг.

МВД назвало предполагаемых террористов, стоящих за взрывом в ХарьковеМВД назвало предполагаемых террористов, стоящих за взрывом в Харькове

За организацией террористического акта, унесшего жизни двух человек и покалечившего 11 харьковчан, стоит террористическая организация «Харьковские партизаны».