Звільнені українські моряки хочуть і далі служити на флоті

Звільнений з російського полону моряк Андрій Оприско повідомив, що він, як і всі його товариші по службі, мають намір продовжувати службу в українських Військово-морських силах.

«Ми знали, що ми праві, що ми правильно вчинили. Всі хлопці, як один, – усі вирішили продовжувати службу… Море – воно затягує назавжди», – сказав Оприско журналістам у середу в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми переможемо. І в цьому навіть немає жодних сумнівів. Тому що за нами правда, за нами Бог, ми переможемо обов’язково», – додав моряк.

Нагадаємо, Україна та Російська Федерація 7 вересня провели взаємний обмін утримуваними особами. Він відбувся за формулою "35" на "35".

Українські моряки, яких звільнили з російського полону, прямо на летовищі у Борисполі отримали нагороди та чергові військові звання.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Квиташвили неожиданно отстранил ректора Медуниверситета им. БогомольцаКвиташвили неожиданно отстранил ректора Медуниверситета им. Богомольца

Министерство здравоохранения Украины отстранило Екатерину Амосову от выполнения полномочий ректора Национального медицинского университета им.

Сергей Тупальский: Эффективность АСАУР увеличиваетсяСергей Тупальский: Эффективность АСАУР увеличивается

Украинские таможенники активно сотрудничают с коллегами из других стран и международными организациями с целью полноценного внедрения анализа предварительной информации с помощью автоматизированной системы анализа и управления рисками (АСАУР).